Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

середа, 13 березня 2013 р.

Творча зустріч з письменником, головою Спілки письменників Чеченської республіки Кантой Ібрагімовим.

На філологічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася творча зустріч студентів, викладачів, а також працівників бібліотек з письменником, головою Спілки письменників Чеченської республіки Кантой Ібрагімовим. На зустрічі були присутні представники ГО «Діаспора чеченського народу», міністр освіти Чеченської республіки Анзор Музаєв, інші офіційні особи.
















Від бібліотек ЦБС Голосіївського району були запрошені директор ЦБС Станіславчук Галина Петрівна, завідувачка бібліотеки «Деміївська» Козлова Галина Анаталіївна та співробітники цієї бібліотеки.

Канта Ібрагімов подарував бібліотекам Голосіївського району презентовану ним книгу про видатного чеченського художника «Академік Петр Захаров». 


«Ліричні пісні 30-40-х років XX століття»


17 лютого в бібліотеці «Деміївська» відбувся культурно-просвітницький захід «Ліричні пісні 30-40-х років XX століття». Постійний ведучий музикознавець і композитор О.Рєзнік розповів про цілу епоху коли були створені музичні шедеври. Незважаючи на те, що 30-40-і роки XX століття це роки сталінського терору, була складена найбільша кількість ліричних музичних творів. 
Цікава розповідь супроводжувалась показом відеороликів і звучанням чудових пісень. 
Окрім видатних творів того часу, композиторів М.Богословського, І.Дунаєвського, А.Цфасмана, М.Блантера аудиторії запропонували і маловідомі композиції Г.Носова, М.Будашкіна, Г.Лепського, М.Мінха та інші.


Присутні відкрили для себе цілу епоху бардовської та фольклорної пісні і дізналися нові імена композиторів, що написали шлягери того часу, серед них Ф.Квятковської «У самовара я и моя Маша», М.Мінха «Параход», Я.Сашина «Сиреневый туман». Багато говорилось і про післявоєнні пісні – це переважно вальси та фольклор. Присутні подивились кадри тогочасних художніх фільмів і насолоджувались музикою створеною до них. 

Читальний зал бібліотеки був вщент заповнений слухачами, що стало підтвердженням актуальності представленої тематики заходу.