Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Віртуальні виставки

"Поети славили в віках віддавна Україну" Леся Українка
   «Батьківщино моя! Я готовий відповідати за тебе  як твій громадянин, так само як ти відповідаєш   перед світом за мене й за мільйони таких, як я.   Ти в кожного одна, бо хто хоче мати дві батьківщини –    той залишається без жодної.   Доки є ти – ми вічні»  Василь Земляк
Віртуальна виставка творчих робіт художника Георгія Сергєєва.  Презентуються виконані автором графічні портрети видатних українських письменників. До кожного портрета підібрані вислови письменників про рідну  Україну.


Україна очима переселенця"

Міжнародна громадська організація
Інтерньюз - Україна.
За підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів
надала бібліотеці "Деміївська" право
розташувати виставку "Україна очима переселенця"
у вітринному просторі бібліотеки.

      21 листопада у бібліотеці відбулась презентація виставки фоторобіт "Україна очима переселенця", автором яких є Катерина Пікун (Птаха), фотограф, переселенка з Луганська. 
      У рамках інформаційної кампанії "Ми різні, ми разом", що реалізується Міжнародною громадською організацією "Інтерньюз-Україна", за підтримки Програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів в Україні, Катерина Пікун здійснила поїздку українськими містами. Так з'явилась цікава серія фотографій про те, якою вона побачила Україну. Основна ідея проекту - сприяти єдності країни через інтеграцію переселенців до місцевих громад, а також створити умови для майбутньої реінтеграції нині окупованих територій. 
      Представники ГО "Інтерньюз-Україна" подарували бібліотекам календарі на 2016 рік - "Україна очима переселенця", ілюстровані фотографіями авторки виставки.

Немає коментарів:

Дописати коментар