Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

У вітринному просторі

"Осінь в Голосієво"
7 листопада 2018 року була презентована фотовиставка бібліотекаря бібліотеки "Деміївська" Олени Пасічник.

Історія державної служби в Україні
    2 листопада 2018 року була презентована документальна виставка, присвячена еволюції розвитку державного управління та державної служби.
   Помітний слід в історії залишила когорта самовідданих громадських і державних діячів. Наше минуле багате на здобутки, що слугують зразками справжнього державного будівництва. У нас є українська управлінська традиція, якою варто пишатися. Кожна національна система державного управління та державної служби унікальна завдяки історичним особливостям і національним традиціям. Історична пам’ять є основною складовою мислення нації, спільного руху, державної ідеї. 


Деміївка: історія та сучасність 

(до 100-річчя приєднання до Києва)

 Назва колишнього селища Деміївка зустрічається в найменуванні метро,  бібліотеки, зупинки, вулиці, провулку, площі. В порівняно недавні часи Деміївка навіть не входила до складу Києва. Вона стала частиною столиці лише 100 років тому.
  До цієї визначної дати  в історії нашого району, колектив книгозбірні "Деміївська" презентує у вітринному просторі бібліотеки фотовиставку "Деміївка: історія та сучасність".


"Ми є. Були. І будем ми!
Й Вітчизна наша з нами" 
                                                        Іван Багряний

19 серпня 2018 року у вітринному просторі бібліотеки відкрилась фотовиставка, присвячена  Дню Незалежності України.


"Глибинний зміст духовності України"
26 липня 2018 року у вітринному просторі бібліотеки відкрилась фотовиставка, присвячена 1030-річчю Хрещення України-Русі.

"І світ дитинства посміхається тобі"
8 травня 2018 року у вітринному просторі бібліотеки відкрилась виставка світлин із фондів нашої бібліотеки фотохудожників Завгороднього Миколи та Чорного Романа.

"У світі прекрасного"
3 травня 2018 року у вітринному просторі бібліотеки відкрилась виставка творчих робіт вихованців народної студії образотворчого мистецтва "Юний художник" Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва. Керівник - Світлана Валентинівна Фоміна. В оформленні виставки приймали участь учні ліцею "Голосіївський" № 241 гуртка "Токарна справа". Керівник - Єременко Віталій Володимирович.

"Поети славили в віках віддавна Україну"
                                     Леся Українка
23 квітня 2018 року відкрилась виставка творчих робіт художника Георгія Сергєєва. У вітринному просторі бібліотеки презентуються виконані автором графічні портрети видатних українських письменників. До кожного портрета підібрані вислови письменників про рідну  Україну.
                              "Батьківщино мояЯ готовий відповідати за тебе як твій громадянин, так само як ти відповідаєш перед світом за мене й за мільйони таких, як я."         Василь Земляк
     Георгій Олександрович Сергєєв - член Спілки журналістів України. За фахом - художник-графік з оформлення та  ілюстрації книг. За роки творчої діяльності провів 40 персональних виставок живопису та графіки. Учасник понад 150 виставок в Україні та за кордоном.

"Незвичайні візерунки юного таланту"
01 квітня 2018 року у вітринному просторі бібліотеки відкрилась виставка творчих робіт (вовняна акварель) учня Державного регіонального вищого професійного училища будівництва" Даніїла Замойського (2001 року народження).
          «Вовняна акварель» - це аплікація з пасом різнокольорової вовни, ні чим не скріплена, вона, тим не менш, чудово зберігається під склом, даруючи красу і радість творчості.
Свої роботи Даніїл Замойський створив під керівництвом вчителя-психолога по роботі з дітьми з особливими потребами Оксани Григоренко.

"В дитинстві світ - це радість і краса"
18 березня 2018 року у вітринному просторі бібліотеки відкрилась виставка творчих робіт учнів гуртків "Петриківський розпис" та "Бісероплетіння" Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району. Керівник гуртків - Валентина Бахуринська.


У рамках рекламного проекту "Бібліотека запрошує до знайомства" у вітринному просторі бібліотеки презентовані виставки до новорічно-різдвяних свят:
"Різдвяне коло"
Виставка творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва учнів Державного навчального закладу "Київське регіональне вище професійне училище будівництва". Майстер виробничої практики - Олена Леонідівна  Нічікова.
Учні з особливими потребами біля своєї виставки 

               "Зимова круговерть"
           Виставка творчих робіт вихованців народної студії образотворчого мистецтва "Юний художник" Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району міста Києва. Керівник - Світлана Валентинівна Фоміна.

"Срібні роси мого краю"
   Фотовиставка читача нашої бібліотеки Валерія В'ячеславовича Навойчика. Любов до рідного краю - головний лейтмотив його творчості. Валерій В'ячеславович - лікар за фахом (психіатр), учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

"Промінням квітки золотої
                У Всесвіт вирвалась душа"

            04 жовтня 2017 року у вітринному просторі бібліотеки відкрилась виставка творчих робіт художника Георгія Сергєєва.
          Георгій Олександрович Сергєєв - член Спілки журналістів України. За фахом - художник-графік з оформлення та  ілюстрації книг. За роки творчої діяльності провів 40 персональних виставок живопису та графіки. Учасник понад 150 виставок в Україні та за кордоном.
        Виставка презентована у рамках рекламного проекту "Бібліотека запрошує до знайомства".

         Є на світі місце на землі. Одне. Велике. Світле. Україна.
   До 26-ої річниці Незалежності України у вітринному просторі бібліотеки відкрилася виставка-експозиція "Є на світі місце на землі. Одне. Велике. Світле. Україна".
   Виставка презентована в рамках рекламного  проекту "Бібліотека запрошує до знайомства".

                                   "Уклін тобі, високе місто Кия" 
                                                                                           С.Зінчук 
                          25 травня 2017 року напередодні Дня Києва у вітринному просторі бібліотеки відкрилась фотовиставка "Возрадуйсь, граде на дніпровій кручі, Із верховин п'ятнадцяти століть" професійного фотографа, киянина, нашого читача   Юрія Шелеста.

           Любов до рідного міста, його архітектури, культури, місцевих жителів відображена в чудових краєвидах фотографій Юрія Шелеста. Виставка презентована у рамках рекламного проекту "Бібліотека запрошує до знайомства".                 

Шляхетні хроніки

                 У вітринному просторі бібліотеки "Деміївська" відкрилась виставка творчих робіт вихованців народної студії образотворчого мистецтва "Юний художник" Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району.
                 З нагоди 150-річчя від дня народження видатного українського історика Михайла Грушевського БДЮТ нашого району спільно з історико-меморіальним музеєм його імені в місті Києві провів конкурс-виставку книжкової графіки до твору М.Грушевського "Про старі часи на Україні". Коротка історія України (1906р.- перше видання - 1917р. - друге видання).
                  Мрію Михайла Грушевського - бачити свій твір у художньому оформленні - здійснили: Вероніка Габрильчук, Станіслава Гаврилюк, Влада Галайчук, Ірина Міненко, Дар'я Паніна. Перші місця у конкурсі зайняли: В.Габрильчук, С.Гаврилюк, Д.Паніна.

Немає коментарів:

Дописати коментар