Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

субота, 24 лютого 2018 р.

Як одержати силу свого фамільного та родового древа

    Набуваючи зв'язку зі своїм родом, ми набуваємо доступу до джерел, до творчої енергії свого родового древа, яка стає для нас ресурсом життєвих сил.
     Родові програми записані в ДНК (генетичному апараті людини) і несуть інформацію про особливості людини не лише на фізіологічному рівні, а й інформаційно-енергетичному. Спадковими можуть бути негативні програми, такі як проблеми зі здоров'ям. Спадково людині передаються також і позитивні програми: здоров'я, сила та багато іншого, потрібного для життя.
      На зустрічі 24 лютого 2018 р. розглядалися питання збагачення енергіями позитивних програм і засвоєння досвіду уроків негативних програм роду. Захід провела психосистемолог Ольга Ціпуринда.

середа, 21 лютого 2018 р.

Любов - сенс життя

     17 лютого 2018 року у читальній залі бібліотеки відбулася поетична зустріч "Любов - сенс життя", присвячена Дню всіх закоханих. Свою філософську та любовну лірику присутнім презентувала поетеса Алла Тимошенко (м. Буча).
         Свої вірші гостям заходу читала  українська дитяча письменниця Юлія Хандожинська. До речі, Юлія Миколаївна ще й чудово співає.
       У заході брали участь Віталій Тугай, Георгій Покладій, Тетяна Єфремова, Людмила Грибан, Тарас Тимошенко,  Олександр Тарасов, Валентина Розум, Людмила Хаверчук.
                                                                            Фото на згадку 

вівторок, 20 лютого 2018 р.

Шлях до себе

Микола Амосов і Наталі Дроен
"В людському тілі сховані 
колосальні можливості і повторити мій досвід
 під силу кожному незалежно від віку"
Наталі Дроен  

    Наталі Дроен народилася в еміграції, але все своє життя вважала Київ рідним містом (її батьки покинули Київ після жовтневої революції). Наталі дійсно була втіленням свого віку. ЇЇ вчителем гімнастики був Андрій Блум - відомий священослужитель, митрополит Антоній Сурозький, музикою вона займалася у Рахманінова, а балету її вчила остання прима-балерина Маріїнського театру Віра Трефілова, яка після революції також опинилася у Парижі.
Наталія Буценко

  
 У чому секрет її неперевершеної привабливості? Він у системі знань, які Наталі розробила спеціально для жінок. Завдяки їй кожна з нас може собі допомогти і до глибокої старості зберегти молодість і красу.

        Про школу Наталі Дроен, яка спрямована на поєднанні душі і тіла через усвідомлений рух, 17 лютого 2018 року присутнім розповіла медичний психолог Наталія Буценко.

понеділок, 19 лютого 2018 р.

Подорож у країну казок

                                       « Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем»                                                                                      (В. Сухомлинський) 
15 лютого 2017 року для  діток трьох старших груп спеціалізованого  дитячого садка № 32 для дітей з порушенням зору відбулося свято казки.  Мета заходу - залучення дітей  до читання книг,  ознайомлення присутніх з кращими казками сучасних українських письменників та виховання моральних якостей на прикладі казок. Зав.бібліотекою Галина Козлова розповіла присутнім про жанрові різновиди казок та прочитала діткам казку-байку "Чесний лис" лауреата літературної премії імені Лесі Українки Василя Василашка. Малеча переглянула два цікавих мультфільми за мотивами творів сучасних українських авторів.

четвер, 15 лютого 2018 р.

На крилах поезії

     14 лютого 2018 року відбулося засідання літературної студії "Мрія". У заході прийняли участь Ольга Кондратенко, Маріам Сорокіна, Ольга Грачьова, Віталій Єгоров та інші.

вівторок, 13 лютого 2018 р.

Час одкровення

                                                      Де б ми не були, з друзями завжди відчуваємо себе як вдома. (Генрі Драммонд)
              11 лютого 2018 року у бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір, участь у якому прийняли однодумці - люди, які протягом багатьох років підтримують дружні стосунки. Дружнє спілкування має високу моральну цінність, а наявність друзів вважається однією з найважливіших передумов психологічного комфорту і задоволення життям. Ведучими вечора були Лариса і Олександр Тарасови. У заході також прийняли участь Іван Школьний, Сергій Сивульський, Олена Грачьова, юний талант Іван Віницький, Лілія Завойська та багато інших.

понеділок, 12 лютого 2018 р.

Професійна освіта - атовцям

    10 лютого 2018 року відбулося  четверте заняття з комп'ютерного моделювання меблів для важкопоранених бійців АТО, яким потрібна дистанційна допомога. Навчання відбулося за підтримки ГО Волонтерська ініціатива "Освітня асамблея", девіз якої  "В освіті ми бачимо шлях у майбутнє!".
     Мета навчання - якнайшвидша адаптація учасників бойових дій до буденного та мирного життя і можливість працювати вдома, враховуючи стан здоров'я атовців.
Майстер навчання - ветеран війни на Сході Вадим Зіньковський ("Палій")
  

четвер, 8 лютого 2018 р.

Славетні епохи історії України

   08 лютого 2018 року у читальній залі бібліотеки відбувся урок національно-патріотичного виховання для учнів двох 9-х класів і 10-Б (історичного класу) ліцею "Голосіївський" № 241.
       У заході прийняли участь: голова ГО "Славетні епохи України" Олег Дурмасенко-Гржибовський, ветеран АТО, голова ГО "Асоціація ветеранів АТО України" Юрій Ломов та історик, аспірант Науково-дослідного інституту українознавства Сергій Ільчишин.
 Мета заходу - виховання почуття патріотизму, національної самосвідомості, відданості у служінні Батьківщині, духовної єдності поколінь.
       Стисло, цікаво, використовуючи маловідомі факти, Сергій Ільчишин розповів присутнім історію української державності від Володимира Великого до сьогодення.

понеділок, 5 лютого 2018 р.

Психологічний кінолекторій

04 лютого 2018 року у читальній залі бібліотеки відбувся психологічний кінолекторій "Побудова щасливої сім'ї". Ведучий кінолекторію - викладач КНУКіМу, кандидат юридичних наук  Василь Іванович Ткаченко. Присутні переглянули і обговорили фільм виробництва 2017 року "Хатина" (Нідерланди).
Фільм ідеально витримує атмосферу однойменної книги, написаної Вільямом Янгом. Нам докладно і наочно демонструють кризу віри, яка обрушилася на головного героя кінострічки. Після нещасного випадку головний герой замикається в собі. За кілька місяців його відносини з дружиною стають вельми напруженими. Чоловік звинувачує себе в загибелі Міссі і не може знайти відповідь на питання про байдужість Бога... (UkraineFilm.com) 

субота, 3 лютого 2018 р.

Професійна освіта - атовцям

 Громадська організація Волонтерська ініціатива "Освітня асамблея" проголошує "В освіті ми бачимо шлях у майбутнє!". Молодь цієї організації постійно експериментує. У своїй роботі волонтери застосовують різні методики викладання від кваліфікованих фахівців.
 3 лютого 2018 року у бібліотеці "Деміївська" пройшло третє заняття з комп'ютерного моделювання меблів для важкопоранених бійців АТО, яким потрібна дистанційна робота. Метою навчання є якомога швидша адаптація до буденного та мирного життя і можливість працювати вдома, враховуючи стан здоров'я атовців.
Майстер навчання - учасник бойових дій Вадим Зіньковський ("Палій")
Наші захисники

Наукові дослідження закону реінкарнації

   У другій половині ХХ століття проводились досить значні наукові дослідження на підтвердження реінкарнації (перевтілення) людини. Канадсько-американський біохімік і психіатр, доктор медицини Я́н Пре́тімен Стівенсон зміг об’єктивно вивчити декілька тисяч таких випадків, особливо у дітей, та написав на цю тему багато наукових праць.
Під час лекції 03 лютого 2018 року обговорювалися наступні питання:
- проведення досліджень реінкарнації за допомогою методу регресивного гіпнозу;
- досвід багатьох життів Раймонда Моуді;
- теософське обґрунтування необхідності та суті закону реінкарнації в житті людини;
-.порівняльні характеристики закону реінкарнації в системі різних релігій, в тому числі на етапі раннього християнства перших двох століть нашої ери;
- деякі підтвердження цього явища у сновидіннях людини в складні періоди його життя; 
- зв'язок окремих географічних місць, історичних епох, культурних пластів з долею людини; 
- психологічні дослідження та нові наукові теорії свідомості людини.
Лектор - Павлов Володимир Геннадійович, керівник київського теософського відділення.