Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi
Сторінки
▼
вівторок, 22 травня 2018 р.
четвер, 17 травня 2018 р.
Моя сім'я - мій оберіг
15 травня - Міжнародний день сім'ї
Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.
В Міжнародний день сім"ї в читальній залі бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір "Моя сім'я - мій оберіг". Перед присутніми виступила заступник директора ліцею "Голосіївський" № 241 Тетяна Стельмах. Тетяна Юріївна розповіла про свою сім'ю, а також прочитала власні вірші зі збірки "Земляничний чай" і виконала авторські пісні, присвячені своїй родині.
По закінченні заходу Тетяна Юріївна зіграла класичні твори на фортепіано.
На вечорі були присутні вчителі ліцею "Голосіївський" № 241 та читачі і колектив бібліотеки.
Квіти і в подарунок книгу - від вдячних слухачів
вівторок, 15 травня 2018 р.
Найкраща людина у світі
13 травня 2018 року - День матері в Україні
"Нехай світанок травневим святом
Над цілим світом зоряно цвіте.
Хай сяє сонцем у серці слово "мати",
Таке незгасне, вічне і святе."
День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
На заході, присвяченому Дню матері, виступила науковець, викладач інституту екології, економіки і права Тетяна Василівна Кузнєцова.
понеділок, 14 травня 2018 р.
вівторок, 8 травня 2018 р.
понеділок, 7 травня 2018 р.
Творча зустріч з Надією Марчук
У рамках соціокультурного проекту "З любов'ю до життя" 6 травня 2018 року у бібліотеці відбулася творча зустріч з письменницею Надією Марчук. На захід завітали члени Ради громадських організацій людей з інвалідністю та їх родин - вимушених переселенців зі Сходу України (голова Ради - Тетяна Вікторівна Баранцова).
Марчук Надія Олександрівна (нар. 21.03.1968 р.) — педагог, поетеса, драматург, перекладач. Проживає у смт. Срібне Чернігівської області. Одинадцять років працювала у Срібнянській середній школі вчителем зарубіжної літератури та англійської мови. Організувала й очолювала шкільний театр, вистави якого здобували призові місця на районних конкурсах. Нині за станом здоров'я не працює (є інвалідом першої групи з дитинства, пересувається на милицях).
З дитинства пише вірші, які друкувалися в районній газеті «Срібнянщина» та чернігівському обласному тижневику «Гарт», а також у газетах «Сіверщина», «Благовіст», «Естафета» (видання дніпропетровської організації інвалідів), «День»; у журналах «Радуга» та «Свічадо». Співпрацювала з журналом «Всесвіт» як перекладач.
Перша поетична збірка «Версії» вийшла у 2005 р. (самвидав), друга — «Прозорий час» — у 2007 р. (видавництво «Ліра», м. Дніпро).
Авторка має два дипломи конкурсу «Коронація слова» 2004 року за п'єсу «Мавка» (заохочувальний диплом) і 2007 року «Калина та песиголовці». Протягом листопада і грудня 2013 року виставу за п'єсою «Калина та песиголовці» ставив у США Чиказький театр «Гомін».
Дитяча фантастично-пригодницька патріотична повість «Пригоди Дзвінки та Данилка» зайняла третє місце на першому Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Золотий лелека» 2007 року. Повість видана на початку 2016 року у видавництві «Апріорі», м. Львів під назвою «Спадкоємець та донька повітрулі».
У січні 2015 року театр «Гомін» (Чикаго, США) здійснив постановку вертепу «Східна війна» за сценарієм Надії Марчук. (З Вікіпедії)
У новому фентезі для дітей Надії Марчук про «доньку повітрулі» – пригоди і випробування
У львівському видавництві «Апріорі» у 2016 році побачила світ перша книга для дітей письменниці Надії Марчук «Спадкоємець та донька повітрулі». Це захоплююче фентезі, побудоване на українському грунті, читається на одному подиху. В ньому – боротьба сил добра і зла, віра в людину та її можливості, пригоди, випробування та перемоги.
Перша і друга книги «Спадкоємець та донька повітрулі» у доступній дітям формі підіймає одвічні філософські питання: як влаштований наш світ, як Бог допомагає людям, як людині потрібно дбати про свою душу. Світ у книзі постає як єдиний живий організм і люди це відчувають, бережно ставляться до природи, а вона віддячує людям добром.
Надія Марчук є надзвичайно цікавим автором, книги якої дуже люблять читати діти і дорослі, тому наразі чекаємо продовження цієї історії у третій книзі. Авторка зазначає, що їй хотілося написати «українського «Гаррі Поттера», але щоб ця історія була світлішою, добрішою, з більшою увагою до сімейних цінностей.
Головні герої книги – хлопець Данилко, на якого полюють темні сили та донька повітрулі Дзвінка зазнають різних пригод та випробувань, здобувають цінний досвід, вчаться бути сильними та врешті-решт їхнє добро перемагає зло. Персонажі у книзі відтворюють давні образи української міфології, де є домовики, русалки, мавки, а також темні сили природи, – відьма Толигніва, Мольфар Непобор…
Фото на згадку |
Споконвічна мудрість та сучасна наука - наведення мостів
Жак Манік |
05 травня 2018 року у читальній залі бібліотеки відбувся круглий стіл на тему "Споконвічна мудрість та сучасна наука". Почесним гостем заходу був громадянин Французької Республіки Жак Манік, який разом з дружиною Ганною-Марією приїхав до Києва.
Науково-дослідницька діяльність Жака Маніка пов’язана з Авіаційною Промисловістю, а саме з розробкою силових авіаційних установок. Він входить до регулярного складу Французької секції Теософського Товариства з 1978 р.
У заході брали участь:
- Доцент, кандидат фізико-математичних наук Світлана Гавриленко - "Наукові підтвердження глобальності епохи змін";
- Професор КМАПО, доктор медичних наук Людмила Попова. Доповідь - "Медицина - погляд у майбутнє";
- Жак Манік - "Теософія та наука: минуле та сьогодення";
- Екс-президент Київського відділення ТТвУ Наталія Березанська - "Наукові аспекти закону карми";
- Президент Київського відділення ТТвУ Володимир Павлов - "Наукові дослідження закону реінкарнації".
Музичний супровід - Олександр Тарасов.