Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

четвер, 26 грудня 2024 р.

Творче дозвілля в бібліотеці

24 грудня 2024 року до бібліотеки завітали учні дитячої художньої школи № 9. Директор - Наталія Баришполець. Діти переглянули художню виставку Петриківського розпису лауреата Шевченківської премії Марфи Тимченко.

середа, 25 грудня 2024 р.

Світло Різдвяної зірки

"Радуйся!

Ой, радуйся, земле, -

Син Божий народився! 

До Різдва Христового в бібліотеці презентовано книжкову  виставку "Світло Різдвяної зірки"



Вифлеємський Вогонь Миру

Вифлеємський Вогонь Миру - символічний вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі. Він символізує мир, любов, злагоду та єдність. Цей вогонь розповсюджується світом напередодні Різдва, несучи світло та благословення до кожної оселі.

Напередодні Різдва, 24 грудня, Вифлеємський Вогонь Миру до нашої бібліотеки принесли чарівні дівчатка-пластуни з куреню числом 72 імені  Марії-Магдалини Мазепи Національної Скаутської Організації України "Пласт".



В Україні Вифлеємський  Вогонь Миру вперше з'явився в 1989 році завдяки скаутській організації "Пласт". Пластуни, як представники національної скаутської організації, привозять вогонь з Європи та передають його в українські церкви, громадські установи. лікарні, військові частини та бібліотеки.

вівторок, 24 грудня 2024 р.

Українці від океану до океану

 22 грудня 2024 року в Клубі Цікавих Зустрічей Миколи Рудакова гостював Олександр КАРПЕНКО - заслужений журналіст України, письменник, автор культурних проектів, зокрема, "Українці - від океану до океану", цікавий оповідач. Олександр Федорович розповів про себе , презентував півдесятка своїх книг, поділився планами.

Олександр Карпенко подарував свої книги бібліотеці "Деміївська" та учасникам зустрічі. (Текст Миколи Рудакова)




понеділок, 23 грудня 2024 р.

Передріздвяні подарунки!

 Сьогодні в черговий раз отримали подарунок - підбірку українських книг від   Анни Попової - нашої доброї незнайомки. Особливо приємно, що це сталося перед святами. Уклінно Вам дякуємо, дорога Анно! Ще раз від усього серця висловлюємо Вам свою вдячність за увагу до бібліотеки!

А також щиро дякуємо  нашим дорогим читачам - Тетяні К. та Майї П. за сприяння в цій  справі та за новорічне привітання!!!


середа, 18 грудня 2024 р.

Приємна несподіванка

 Сьогодні отримали подарунок - книги від   киянки Анни Попової. Хоча ми і не знайомі, але висловлюємо Вам свою повагу і щиру подяку за Ваш достойний вчинок щодо підтримки читання і поповнення книжкового фонду бібліотеки!


четвер, 12 грудня 2024 р.

Історія книги

 12 грудня 2024 року для учнів 5-Б класу ліцею № 241 "Голосіївський"  відбулася бесіда "Історія книги".




Тестування до Дня прав людини

 Освітньою платформою Національного Фестивалю “Код Нації” оголошується проведення Тестування до Дня прав людини, який в світі відзначається 10 грудня на згадку про прийняття Загальної декларації прав людини у далекому 1948 році, що сталаhttps://rights.kod-natsii.com/ основою для захисту свобод і прав кожної людини. Головною метою Тестування до Дня прав людини є підвищення обізнаності учасників щодо основних прав і свобод людини, закріплених національним та міжнародним законодавством, формування громадянської активності та патріотизму, сприяння розвитку критичного мислення та свідомого ставлення до питань прав людини, зокрема в контексті сучасних викликів та цінностей демократичного суспільства задля формування свідомої громадянської позиції в сучасному українському суспільстві. Як завжди, абсолютно весь прибуток від цієї події буде передано на потреби Збройних сил України, про що ми обовʼязково прозвітуємо на сторінках Фестивалю у соціальних мережах. Зареєструватись на Тестування можна на сайті події: https://rights.kod-natsii.com/ з 09.12 по 20.12, скласти тестування з 10:00 10.12 по 22.12, а отримати Сертифікат учасника Тестування до Дня прав людини одразу після його складання! Детальніше про умови участі та Регламент на сайті:: https://rights.kod-natsii.com/  

середа, 11 грудня 2024 р.

Невідомі сторінки історії району

 10 грудня 2024 року відбулися краєзнавчі читання "Невідомі сторінки історії  району". Перед присутніми виступила зав.бібліотеки Галина Козлова. Вона продемонструвала гостям заходу рідкісні фотографії і документи з історії району, зібрані протягом 30 років колективом бібліотеки "Деміївська".

На заході були присутні : кандидат історичних наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка  Наталія Терес, історіограф, антикознавець, археолог Євніка Ліньова, кандидат фізико-математичних наук Інда Глаголєва, мешканці району.



неділя, 8 грудня 2024 р.

Сини України. Розстріляне відродження

"Не радійте, офіцере, з моєї страти... Пам'ятайте : "Сотні поляжуть, тисячі натомість станут до боротьби..." Григорій Косинка 

Григо́рій Миха́йлович Коси́нка, справжнє прізвище — Стрілець (29 листопада 1899Щербанівка — 15 грудня 1934Київ) — український письменник-новеліст, козак Дніпровської повстанської дивізії отамана Зеленого, перекладач доби «Розстріляного відродження». Жертва сталінських репресій.

"Чупринці випала доля бути співцем, трубадуром Української Національної Революції. Ряд його поезій широко увійшов в ужиток розбурханих мас, граючи роль національних гімнів" Ю. Лавриненко

Григо́рій Авраа́мович Чупри́нка чи Грицько́ Чупр́инка (27 листопада 1879, с. ГоголівОстерський повітЧернігівська губерніяРосійська імперія — 28 серпня 1921КиївУСРР) — український поеткультурнийвійськовий і політичний діяч, учасник боротьби за народовладдя на теренах Української Республіки і боротьби за її самостійність.