Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

понеділок, 14 квітня 2025 р.

Шлях зцілення і надії

"Якщо існує хоч мінімальна ймовірність, що люди, яких ми втратили, чують нас, - варто ніколи не припиняти до них говорити" 

Відсидівши п'ять років у в'язниці за трагічну помилку, Кенна Ровен повертається в місто, де все й полетіло шкереберть, - і сподівається знову стати частиною життя своєї чотирирічної доньки. Однак відбудувати спалені мости Кенні не до снаги. Опікуни її доньки щосили пнуться не допустити Кенну до дівчинки. Єдиний, хто не закриває перед нею дверей - Леджер Ворд, власник місцевого бару. Він - одна з небагатьох ниточок, що веде до доньки Кенни... Між Леджером і Кенною спалахують почуття, та що сильніше вони розгортаються, то більшають ризики: ніхто не має дізнатися про їхній зв'язок, адже надто багато стоїть на кону. Кенна мусить здобути прощення за минулі помилки, ставши на шлях зцілення і надії...

"Спогади про нього" від авторки бестселерів Коллін Гувер - відверта історія про вибір, відповідальність і любов, що долає всі перешкоди.

Гувер, Коллін  Спогади про нього : роман/ Коллін Гувер; пер. з англ. Анастасія Дудченко. - Київ : ВИДАВНИЦТВО РМ, 2025. - 368 с. - (Серія "Суперроман")

середа, 9 квітня 2025 р.

Об'єднуючи зусилля

 4 квітня 2025 року до бібліотеки завітали дітки із зони бойових дій у супроводі педагогів Анни та Ірини з Денного Центру "Save Ukraine". Save Ukraine – це організація, яка працює для порятунку та відновлення дітей і сімей, постраждалих від війни, а також для відбудови України. Save Ukraine є найбільшою громадською організацією з понад 200 співробітниками та волонтерами, які прагнуть забезпечити кожній українській дитині безпеку і стабільність, турботу і розвиток, необхідні для процвітання в родині, громаді, Україні!

Ці діти - наше майбутнє. Вони точно врятують Україну. Ми можемо їм допомогти, передаючи мудрість та красу, долучаючи до читання та любові до книжок.





вівторок, 8 квітня 2025 р.

Знайомство з бібліотекою

4 квітня 2025 року до бібліотеки завітала малеча - вихованці дитячої студії           "Пан Пух" (ФОП Гацько М.В.) 




понеділок, 7 квітня 2025 р.

пʼятниця, 4 квітня 2025 р.

четвер, 3 квітня 2025 р.

Неймовірний світ дитячої книжки

 2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

Саме в  цей день до бібліотеки завітали учні 3-В класу ліцею № 85.






Світ дитячої книги

 2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги, до бібліотеки завітали дітки групи Funny ТОВ "Інтернешнл Прескул".



Назустріч Сонцю

"Десь там, в інших невідомих нам вимірах, Тарас з Мар'яною також зустрічають цей день. Тримаючись за руки, вони разом прямують назустріч сонцю, яке я також бачу"

Повість Світлани Талан "Назустріч Сонцю" - ще одне свідчення про жахіття російської агресії в часи повномасштабної війни з Україною. Іловайський "котел" - одна із скорботних сторінок цієї війни. Воєнні картини змінюються різнобарвними замальовками історичних і сучасних місць Львова, Моршина, Києва, італійських міст... То захоплюють сторінки прекрасного кохання головних героїв і самовідданості Матері. "Така краса несумісна з війною, яка все руйнує", - стверджує авторка.

Кожна сторінка книги "Назустріч Сонцю" Світлани Талан - про справжніх чоловіків, справжніх українців, справжніх Героїв, в очах яких зоріє любов до рідної землі, батьків, коханих, друзів... "Тарасе, ти - справжній! Таких зараз мало", - говорить побратим головному герою повісті.

Попри все, життя триває, і журавлі, що символізують його продовження, в кінці повісті уособлюють відродження стражденної України.

Читайте, і разом з переживаннями та болем втрат відчуєте гордість за нескореність наших Воїнів Світла та неминучість торжества Добра і Любові над силами зла.

Колектив бібліотеки "Деміївська" щиро дякує шановній Світлані Талан за подаровану книгу "Назустріч Сонцю".

 Талан, Світлана. Назустріч Сонцю/ Світлана Талан, - Вінниця : ТВОРИ, 2025. - 184 с.

вівторок, 1 квітня 2025 р.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

                                                                                         Книжковий світ — то особливий світ.

І безкінечний — наче море з небом.
Почати можеш будь-коли політ.

                         Для цього просто лиш читати треба! 




неділя, 30 березня 2025 р.

Зустріч поколінь

 27 березня 2025 року в читальній залі бібліотеки відбулася зустріч поколінь : всі присутні - незалежно від віку - спілкувалися, обмінювалися думками, чаювали і, головне, плели маскувальні нашоломники для наших захисників. Це було круто!



четвер, 27 березня 2025 р.

Версії походження княгині Ольги

 25 березня 2025 року в читальній залі бібліотеки відбулися краєзнавчі читання "Версії походження княгині Ольги".

Серед жінок України-Русі Княжої доби Ольга - чи не найяскравіша постать. Те, що її по смерті було канонізовано, свідчить про велику шану до княгині тогочасного люду. Коло джерел, із яких можна було би почерпнути дані про життя Ольги, обмежене. Про походження кн. Ольги існує багато версій та легенд. Серед них найпоширеними є : норманська, автохтонна і слов'янська.

Про версії щодо походження княгині Ольги та власні розвідки присутнім розповів краєзнавець, історик Вадим Перегуда.


Подарунок від читачів. Дякуємо!

вівторок, 25 березня 2025 р.

Українська ідея з ХХ століття

Данило Бойчук

   "Національна ідея - це комплекс думок, уявлень і принципів, які засновані на спільному минулому та спільних мріяннях щодо майбуття, осмислених, складених і озвучених мислителями етносу, які впроваджуються в життя елітами та контрелітами цього етносу (державними, релігійними, воєнними, культурними, суспільними) і впливають на вектор розвитку етносу".  (Олесь Доній)
Справжня національна ідея має вести Україну крізь століття та покоління. Є ще одна невід'ємна риса життєздатної національної ідеї : вона об'єднує, згуртовує суспільство. Без масового патріотизму суспільство втрачає цілісність, бо саме він згуртовує людей навколо національної ідеї та формує імідж України на міжнародному рівні.
24 березня 2025 року відбулася бесіда "Українська ідея з ХХ століття". Доповідач - студент 1 курсу Києво-Могилянської академії Данило Бойчук.