Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

Віртуальні виставки

"Справжній художник - завжди у полоні часу"
Виставка творчих робіт художника-графіка Георгія Сергєєва. На виставці представлені графічні портрети видатних українських художників та коротка інформація про їх життєвий та творчий шлях.


"Казкові пригоди""...І тобі обов'язково дістанеться повна жменя СВІТЛА, з яким ти не розлучишся ніколи" Ніна Королюк (Андрос)"Поети славили в віках віддавна Україну"  Леся Українка
   «Батьківщино моя! Я готовий відповідати за тебе  як твій громадянин, так само як ти відповідаєш   перед світом за мене й за мільйони таких, як я.   Ти в кожного одна, бо хто хоче мати дві батьківщини –    той залишається без жодної.
 Презентуються виконані автором графічні портрети видатних українських письменників. До кожного портрета підібрані вислови письменників про рідну  Україну.


Україна очима переселенця"

Міжнародна громадська організація
Інтерньюз - Україна.
За підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів
надала бібліотеці "Деміївська" право
розташувати виставку "Україна очима переселенця"
у вітринному просторі бібліотеки.

      21 листопада у бібліотеці відбулась презентація виставки фоторобіт "Україна очима переселенця", автором яких є Катерина Пікун (Птаха), фотограф, переселенка з Луганська. 
      У рамках інформаційної кампанії "Ми різні, ми разом", що реалізується Міжнародною громадською організацією "Інтерньюз-Україна", за підтримки Програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів в Україні, Катерина Пікун здійснила поїздку українськими містами. Так з'явилась цікава серія фотографій про те, якою вона побачила Україну. Основна ідея проекту - сприяти єдності країни через інтеграцію переселенців до місцевих громад, а також створити умови для майбутньої реінтеграції нині окупованих територій. 
      Представники ГО "Інтерньюз-Україна" подарували бібліотекам календарі на 2016 рік - "Україна очима переселенця", ілюстровані фотографіями авторки виставки.

Немає коментарів:

Дописати коментар