Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

У залах бібліотеки

2023
"У пішака - великі перспективи"

За сприяння Управління культури Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації в читальній залі бібліотеки презентована виставка графічних робіт "У пішака - великі перспективи!" художньої студії "Голосіївська палітра" кафедри культурології Національного університету біоресурсів і природокористування України. Керівник студії - доцентка кафедри культурології Ярина Пузиренко.

"Наша вежа"
2 грудня 2021 року, До Дня Збройних Сил України, в читальній залі бібліотеки відкрилась фотовиставка захисника Донецького аеропорту, учасника бойових дій на Сході країни, сержанта-гранатометчика 90-го окремого десантного батальйону 95 та 81 десантних бригад Руслана Боровика.

Акція "Запали свічку"
23 листопада 2019 року, в День пам'яті жертв голодоморів, о 16.00 на підвіконні читальної зали та біля книжкової виставки, присвяченої жертвам голодоморів, були запалені свічки пам'яті.

"Герої не вмирають - просто йдуть з Майдану в небо..."
"Болить життя. І перемога теж болить,
Бо я жива, а їх - уже немає,
Бо я іду, а їхній дух - літає
Ще на Майдані. Там. Весь у крові..."
               Лілія Завойська
День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
На абонементі для читачів бібліотеки презентована книжкова виставка "Герої не вмирають - просто йдуть з Майдану в небо...". Представлені книги - ретроспектива подій Революції Гідності.

"Долаючи простір і час"

"З Новим роком, жичим щастя
Оно каждому придасться
Та й здоров'я і літ много
Купу грошей ще до нього.
Найщирійші  желання Свят
 Різдва Христового і Нового 1907"
Листівка видана у Коломиї


2 грудня 2019 року на абонементі відкрилася виставка новорічних та різдвяних листівок читачки нашої бібліотеки Олени Залеснічко. Олена Василівна протягом 20 років збирала унікальну колекцію українських листівок."Казковий світ реального і магії"
20 грудня 2018 року у читальній залі бібліотеки відкрилася виставка-експозиція, присвячена творчості Ніни Іванівни Королюк (Андрос). Ніна Іванівна - відомий музикознавець, професор Київської музичної академії імені П.І. Чайковського. Останнім часом Королюк пише казки для дітей, які дивовижним чином переплітають світ реального і світ чарівного.


Клубу "Екслібрис" -  55
До 55 річчя від дня заснування київського клубу любителів літератури та мистецтв у читальній залі бібліотеки презентована виставка-експозиція, присвячена цікавим сторінкам історії Клуба та людям, тісно пов'язаним з ним. Створила цей Клуб і багато років його очолювала бібліотекар Майя Марківна Потапова (1923-2007).

"Душі людської незбагнений вимір"
25 листопада 2018 року на абонементі відкрилася виставка предметів декоративно-прикладного мистецтва учасників громадської організації "Об'єднання інвалідів "Джерело натхнення" (керівник - Світлана Одинець).


"Сильніше, ніж зброя"
21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи.
У читальній залі бібліотеки розгорнута книжкова виставка "Сильніше, ніж зброя".


"А ви думали, що Україна так просто. 
Україна - це екслюзив.
 По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом.
В умовах сучасного світу їй немає ціни."
                                     Ліна Костенко       Голова Громадської ради при Голосіївській районній у місті Києві державній адміністрації Олександр Юрченко подарував бібліотеці підшивку впливової газети "Financial Times" (США) за 2014 рік, в якій висвітлююються доленосні події Революції Гідності на Майдані.


"У віках розчиняються дні, Додає до сторіччя хвилина..."
До 100-річчя приєднання Деміївки до Києва 22 жовтня 2018 року у читальній залі  була презентована книжкова виставка. На виставці представлені книги з історії Києва та його околиць, які знаходяться в фонді нашої  бібліотеки, а також скановані копії документів та фотографії колишнього передмістя.

"І завжди неповторний світ навколо тебе"
    26 липня 2018 року у читальній залі бібліотеки відкрилась виставка творчих робіт декоративно-прикладного мистецтва студентки Київського  інституту музики  ім. Р. М. Глієра Марії Шевченко.
        Присутні на відкритті виставки мали можливість поспілкуватися з автором чудових робіт. Картини та ікони майстриня вишивала  хрестиком, бісером та стрічками.

 Знайомство з прекрасним
  Наші маленькі відвідувачі прийшли до бібліотеки переглянути художні виставки, подивитися дитячі книжки та  пограти на піаніно.

Місто в об'єктиві
      У читальній залі бібліотеки 14 січня 2018 року відкрилась фотовиставка нашого читача Валерія В'ячеславовича Навойчика.


                                                   
  "Осінь золота"
               05 жовтня 2017 року на абонементі відкрилась виставка осінніх карнавальних костюмів читачки нашої бібліотеки майстрині Олени Степанівни Харченко.
                 Маленькі наші читачі з задоволенням розглядали та приміряли костюми.

Немає коментарів:

Дописати коментар