Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

Поговоримо про щастя

 До бібліотеки "Деміївська" з літературно-музичною композицією "Поговоримо про щастя" завітали учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 135 з поглибленим вивченням англійської мови.
    Захід був присвячений Костянтину Паустовському - людині, яка майже чверть століття жила в нашому місті. В Києві пройшло його дитинство і саме тут він закінчив повний курс Першої київської гімназії. Навчався в університеті Святого Володимира. І саме в Києві  сформувався як особистість і написав перші оповідання, які надрукували київські журнали "Огни" і "Рыцарь". 
     По сторінкам творів Костянтина Георгійовича, поетів ХІХ - ХХ ст., авторських віршів учнів цієї школи була створена літературна  композиція.
                 Ведуча заходу - Ірина Людовик.
У заході прийняли участь учні 5 - 11 класів.
Музичну частину композиції виконали :Михайло Єрмак (фортепіано), Віктор Бондар (фортепіано) та Катерина Писанко (флейта, фортепіано)
До революції в будівлі школи № 135 знаходилась приватна гімназія Готліба Валькера, котра пізніше стала Сьомою гімназією. В ній навчались скульптори Олександр Архипенко та Іван Кавалеридзе, піаніст Володимир Горовиць, вчений Володимир Симиренко та літератор Миколай Кольцов. І саме в такій  формі ходили на заняття колишні гімназисти.
В образі гімназиста поч. ХХ століття учень 6 класу Олексій Бридня.
З авторською поезією виступили: Віктор Попович (читав власні вірші англійською та іспанською мовами) і Дарина Найдова.

У літературно-музичній композиції також прийняли участь Олеся Скворцова, Ксенія Лещетна, Ерен Меліса, Святослав Борисенко, Валерія Карамушка, Максим Кобрин, Анна Геде, Софія Немко, Анастасія Воронецька, Мирослава Громова, Марія Муричева, Симона Налєтова, Ада Жуковська, Василь Шематинов, Олексій Шияненко, Яна Яворська, Анастасія Ігнатова.

Немає коментарів:

Дописати коментар