Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

неділя, 10 вересня 2023 р.

Світло далекої зірки

Ця розповідь починається з випадкової світлини, зробленої на одній з артистичних вечірок у міжвоєнному Берліні, де вперше перетнулися життєві траєкторії трьох жінок - Марлен Дітріх, Анни-Мей Вонг та Ленні Ріфеншталь. Перша з них - німкеня, що покинула рідну країну в час нацистського панування й стала американським символом свободи. Друга - американка китайського походження, чужа в Америці і в Китаї, чия акторська кар'єра - це ненастанне додання культурних стереотипів. Третя - німкеня, авторка визнаних кіношедеврів, яка поховала свій талант, поставивши його на службу Адольфові Гітлеру.

Три зірки кінематографу - мистецтва, що уособлює довге ХХ століття, такі яскраві й різні. У їхньому світлі розкривається ціла епоха, сповнена відчайдушної творчості, боротьби за мрію, незмірного болю та неминучої самотності. Долі реальних людей авторка відтіняє історіями вигаданих, але реалістичних героїв, створюючи багаторівневе й багатоголосе сюжетне полотно, що широко розгортається в часі і просторі.

"Світло далекої зірки" - перший роман англомовної письменниці родом із Сінгапуру Аманди Лі Коу, який, завдяки хисту й майстерності авторки, здобув високу оцінку критиків і припаде до смаку шанувальникам драматичної та художньої біографічної прози.

Немає коментарів:

Дописати коментар