Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

четвер, 26 листопада 2015 р.

Україна: спільна відповідальність за майбутнє

     13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається  День Гідності та Свободи.
    Свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).  
    Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка  872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада  2014 року.  
    24 листопада у бібліотеці відбувся День політичного інформування "Україна : спільна відповідальність за майбутнє".  До Дня Гідності і Свободи на абонементі була розгорнута виставка, присвячена цій даті.
       Цього року День Гідності та Свободи відзначається під гаслом: “Вільні творять майбутнє!”. Символом – розірвані кайдани.
     Ми маємо пам'ятати всю нашу Небесну Сотню, яка над нами, маємо пам'ятати тих, хто зараз зі зброєю в руках боронить Незалежність і тих, хто віддав своє життя за Незалежність. Ми маємо знати, що наша історія, наша національна пам'ять кується сьогодні, і в цей день також.

Немає коментарів:

Дописати коментар