Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

вівторок, 25 травня 2021 р.

Київська Деміївка

22 травня 2021 року відбулася презентація книги Валентини Єрмолаєвої (творчий псевдонім - Василина Миронова) "Киевская Демеевка, я спою тебе на "бис"!   У книзі оповідань читач "проживе" разом з автором, корінною киянкою, цілу епоху : історію Київської Деміївки з 30-х років ХХ століття і по сьогодні. З юмором і тонкою іронією, автор цікаво і правдиво ділиться своїми спогадами.
Валентина Єрмолаєва презентує свою першу книгу

Сьогодні Деміївка - частина Голосіївського району нашого міста. І тому саме піснею  "Як тебе не любити, Києве мій!" захід відкрила  народна артистка України Людмила Семененко.

У заході брали участь:

- заслужений журналіст України Лідія Рижкова ;

- власник і керівник видавництва "Друкарський двір Олега Федорова" Олег Федоров;


- аспірант Київської музичної академії України  імені П.І.Чайковського скрипаль Темур Якубов

- Президент Міжнародної доброчинної фундації, засновник і художній керівник Всеукраїнських фестивалів мистецтв "Майбутнє України - діти!", засновник Міжнародного фестивалю культури "Гребінчині вечорниці", журналіст та діяч культури, краєзнавець Микола Рудаков

З найкращими побажаннями  подальшої творчої праці на літературній ниві звернулися до автора книги друзі, знайомі,  однокласники та  герої цієї книги.


2 коментарі:

  1. Дякую колективу бібліотеки і самобутні1й письменниці пані ВАЛЕНТИНІ ЄРМОЛАЄВІЙ - насаперед за щиру любов до нашої столиці, вміння дарувати киянам відкриття іі нових і давніх сторінок історіі,знайомити з непересічними людьми і талантами КИЄВА І, безперечно, за запрошення.НЕ маю сумніву в тому, що незабаром світ побачить і друга книга письменниці-самородка ВАЛЕНТИНИ ЄРМОЛАЄВОЇ- "КИЕВСКАЯ ДЕМЕЕВКА, Я ВНОВЬ ПОЮ ТЕБЕ НА "БИС"!( часть вторая):)ВСІМ ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ТВОРЧО ОРГАНІЗОВАНУ, ВЗІРЦЕВУ ДЛЯ СТОЛИЦІ, ДЕБЮТНУ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ЦІКАВОЇ КНИГИ, ЛІТЕРАТОРАМ І ЖУРНАЛІСТАМ КИЄВА просто раджу взяти до уваги той факт, що ВСЕ служителями цього храму книги ТУТ РОБИТЬСЯ ВІД УСІЄЇ ДУШІ, КРАСИВО Й БЕЗКОРИСЛИВО... Щиро Лідія Рижкова:)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. А ми Вам щиро дякуємо за те, що знайшли можливість відвідати наш захід і так тепло про нас написати! З повагою колектив бібліотеки

      Видалити