Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

середа, 1 вересня 2021 р.

Секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

Автор книги "Ніколи не їжте наодинці" Кейт Феррацці - гуру нетворкінгу[1], телефонний записник якого містить понад 5000 імен, переконає вас, що "зв'язки вирішують усе!" Власним прикладом він довів, що син емігранта-сталевара та прибиральниці може за руку вітатися з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. І все це - завдяки зв'язкам!

"Ніколи не їжте наодинці", що вже стала класикою з мистецтва заводити корисні знайомства та будувати відносини, навчить вас ставитися до них як до соціального капіталу. Дізнайтеся, як стати помітним у будь-якому товаристві й цікавим для будь-якої людини та як одним телефонним дзвінком чи вчасно врученою візитівкою змінити своє життя.

А також : як будувала свою політичну кар'єру Гіларрі Клінтон, як Катерина Ґрехем зі звичайної домогосподарки перетворилася на успішного редактора Washington Post і як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом. 

Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування - перетворювати на успіх!

[1] Нетворкінг - діяльність, спрямована на обмін інформацією між людьми, об'єднаними спільними професійними чи особистими  інтересами, що зазвичай відбувається в неформальній обстановці.

Немає коментарів:

Дописати коментар