Шановні користувачі! В бібліотеці для Вас працює безоплатний інтернет-центр та Wi-Fi

Сторінки

четвер, 11 червня 2020 р.

Міф Одеси

"Одеса  місто європейське - 
ось чому російських книг тут немає"
О.Пушкін. З листа до П.Вяземського 4.11.1823

Одеса - назва не лише міста, а й міфу. Назва, яка викликає різні сподівання й уявлення, започатковані в літературі, кіномистецтві, театрі. Темою цієї книги є внесок літератури двадцятого століття в побудову міфу про Одесу.  Місто подарувало людям талановитих літераторів, які, в свою чергу, дарують світові Одесу. Унікальні образи міста постають з текстів І. Буніна, К. Паустовського, І. Бабеля, І. Ільфа і Є. Петрова, В. Катаєва та Ю. Олеші, які майстерно об'єднав та представив читачеві нідерландський письменник Ян Пауль Гінріхс.
Ян Пауль Гінріхс - нідерландський славіст. Автор численних монографій про слов'янську літературу та про історію славістики англійською, німецькою і нідерландською мовами. Українською мовою також вийшов переклад його книги Lemberg - Lwow - Львів: фатальне місто (Київ, 2010).
Джерело: Гінріхс Я. П. Міф Одеси/ Ян Пауль Гінріхс. - Київ: ДУХ І ЛІТЕРА, 2011.

1 коментар:

  1. привіт усім, якщо ви шукаєте позику з низькою ставкою 2 ставки на рік, тоді пропозиція позики pedro буде гарною для вашої бізнес-позики та іншого виду позики, яку ви хочете застосувати, якщо ви знаєте, що можете отримати гарне повернення якомога швидше, тоді зв’яжіться з паном Педро на pedroloanss@gmail.com

    ВідповістиВидалити